PRODUKTY

Sekční vrata v provedení antracit s hladkým panelem (sekcí).

Garážová vrata

Dodáváme a montujeme privátní garážová vrata všech typů kontrukcí. Cílěně pro Vás vybíráme produkty s vynikajícím poměrem kvalita/cena od renomovaných výrobců. Chceme, aby Vám Vaše nová vrata dlouho sloužila a dělala radost.

Průmyslová vrata

Dodáváme a montujeme rychloběžná foliová, rychloběžná ocelová, rolovací, sekční a protipožární vrata. Kvalitní a lety prověření výrobci Dynaco.be, Minirol, Kružík, Somati...

Celo hliníkové předokenní rolety s viditelným boxem, lamela vyplněna PU pěnou, ovládání elektrické.

Předokenní rolety

Dokonalé stínění s tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi. Šetří Vám energie jak v létě tak v zimně. Ideální řešení pro rodinné domy.

Další

Předokenní žaluzie

Exteriérové žaluzie umožnují plynulou regulaci světla a díky umístění před sklem ovlivňují i prostup tepelného záření. Proto jsou ideální pro kancelářské a administrativní budovy.

Rolovací screen se "zipem" poslouží i jako síť proti hmyzu.

Venkovní láktové clony - screeny

Relativně mladý typ venkovního stínění se zajímavými možnostmi. Různé látky nabízí různé vlastnosti. Dokáží odrážet tepelné záření a zároveň propouštět světlo. Umí odolávat náporu větru a tak nachází uplatnění i na pergolách jako proti-průvanová clona.

Sítě proti hmyzu

Okenní a dveřní sítě proti hmyzu s vysokou životností. Široká nabídka síťovin. Několik technických řešení, která uspokojí i nejnáročnější.

Další
Střešní a obvodové kontrukce včetně opláštění pro menší průmyslovou produkci včetně průmyslových a protipožárních vrat.

ocelové konstrukce

Máme více než dvacet let zkušeností se zámečnickou výrobou. Provádíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí včetně zpracování dílenské dokumentace a zajištění povrchové úpravy.