PŘEDOKENNÍ ROLETY

TYPY

SYSTÉM S VIDITELNÝM BOXEM

Vyditelný box se často používá pouze pro dodatečnou montáž a je to škoda. Mi ho doporučujeme i pro novostavby. Pohledový box umí být i zajímavý designový prvek. Není integorovaný do stavby, proto jeho úprava či odstranění při budoucí rekonstrukci nenese žádné vedlejší náklady.

PODOMÍTKOVÉ BOXY

Řešení pro ty, kteří přiznaný box opravdu nechtějí. Schránka rolety je schována pod fasádou. Vydět je pouze spodní díl boxu (revizní klapka). Vodící lišty rolety jsou přiznané a namontované přímo na okno. Stavební příprava pro tyto systémy je velice jednoduchá.

ROLETY DO PŘEKLADŮ HELUZ

Výjimečný roletový systém. Vyžaduje však i výjimečný přístup a velký pozor při usazování překladu, montáži oken a parapetů. Dodržování výkresové dokumentace je zde bezpodmínečně nutné. Vlastní montáž výrobku do překladu je pro zkušené, ale není o nic víc časově náročnější než u klasické rolety.


OVLÁDÁNÍ ROLET

ELEKTRICKÉ

Elektrické ovládání se dnes stalo již standardem. Z pohledu řízení zde není nic co by nešlo. Motorizace používáme od výrobců Somfy a Selve.de s pětiletou zárukou.

CHYTRÉ SYSTÉMY AUTOMATIZACE

Automatizace je nejen pohodlná, ale především šetří Vaše peníze. V nabídce jsou systémy od spínacích hodin po řízení stínění přes aplikace pro chytré telefony.

RUČNÍ

Ruční ovládání rolet je možné několika způsoby (popruhem, šňůrou, klikou či na pružinu). Správný typ se volí podle rozměrů rolety a typu instalace.